Gisteren een vers gegrilde kip meegenomen van de keurslager. Ik heb een deel ervan gebruik om een snelle tosti te maken. Van de Lidl had ik kaasbrood. Dat is brood met geraspte kaas meegebakken op de korst. Voor een tosti geeft dat een speciale smaak. Als je dan ook nog eens gebruik maakt van de OnionChef voor een snelle pesto dan is een tosti in de Airfryer zo gemaakt.
- 2 sneetjes kaasbrood
- 1 plak jonge kaas
- portie verse pesto verse basilicum, pijnboompitjes, Parmezaanse kaas, extra vierge olijfolie, zeezout
- 100 gram gegrilde kip
- 6 plakjes dun gesneden komkommer
- neem 2 sneetjes kaasbrood
- doe op 1 zijde een plak jonge kaas
- Doe de plakken op elkaar en doe dit in een grillklem
- doe dit in een voorverwarmde Airfryer gedurende 5 minuten op 200 graden
- Neem een stuk gegrilde kip van ongeveer 100 gram en snij dit in stukjes
- Maak met hulp van een OnionChef verse pesto van een handje basilicumblaadjes wat pijnboompitjes, grof zeezout en Parmezaanse kaas, voeg er Extra vierge olijfolie toe zodat er een smeuïg geheel ontstaat.
- haal de tosti uit de Airfryer en verwijder deze uit de grill klem, maar de tosti open
- smeer nu op 1 zijde de verse pesto, op de andere zijde doe je de stukjes kip
- leg nu boven de pestozijde wat plakjes dun gesneden komkommer en sluit de tosti weer. Snij deze nu in 2 stukken, eet smakelijk!!
4 reacties
Beantwoord →